14 Ekim 2019 Pazartesi

SADİ DEMİRCİYE YENİ GÖREV

sadi-demirciye-yeni-gorev

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde uzun dönem görev yapan Sadi Demirci, geçtiğimiz hafta gerçekleşen atama ile Toprak Mahsulleri Ofisinde Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Kendisine Bu yeni görevinde Başarılar diliyoruz.
30 Mart 2017 Perşembe 22:57

 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde uzun dönem görev yapan Sadi Demirci, geçtiğimiz hafta gerçekleşen atama ile  Toprak Mahsulleri Ofisinde Genel Müdür Yardımcısı  görevine getirildi. Kendisine Bu yeni görevinde Başarılar diliyoruz.

 

Sadi Demirci Kimdir

 

1960 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Sadi Demirci; ilk, orta ve lise tahsilini aynı ilde tamamladı. Yüksek eğitimini, Yüksek Lisans seviyesinde Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Gaziantep ve Aydın illerinde eğitimci, idareci, yazar, şair ve yayımcı olarak muhtelif görevlerde bulunduktan sonra, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na geçiş yapan Sadi Demirci, Bakanlığın muhtelif birimlerinde idareci, uzman olarak görev yaptı. Daha sonra, yine aynı Bakanlığın Yayın Dairesi Başkanlığı görevini yürüttü. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde memuriyet görevine devam etti. 11 Mart 2017 tarihli ve 2017/9 karar sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan üçlü kararname ile Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.


Aynı zamanda Milli Güvenlik Akademisi 64. dönem mezunu olan Sadi Demirci, ikinci üniversite kapsamında hukuk eğitimi de almaktadır. Şair, yazar, yayıncı olan Sadi Demirci'nin yayınlamış olduğu pek çok deneme, makale, araştırma çalışmalarının yanı sıra görsel yayın çalışmaları da bulunmaktadır. Yayınlanmış 4 adet şiir kitabı, 1 adet araştırma deneme kitabı bulunmaktadır. Hattat olan Sadi DEMİRCİ, hat sanatıyla üniversite yıllarında iştigal etmeye başladı. Sadi Demirci, ilk şahsi hat sanatları sergisini Ankara Zafer Çarşısı Sanat Galerisinde açtı. 2. hat sanatları sergisini 17 Mart 2015 tarihinde Ankara Güven Park Sanat Galerisi'nde açtı. Yeni sergiler gerçekleştirmek üzere gerekli çalışmaları hâlihazırda sürdürmektedir.   

Haberin etiketleri:

Sadi Demirci


Haber okunma sayısı: 1233

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ALT KATEGORİLER


GÜNCEL

SİZDE GELİRSENİZ 1FAZLA OLURUZ.

Ankara Down Sendromu Yardımlaşma Derneği ve Ankara Artistik Kuaförler Derneğinin ortak Sosyal sorumluluk

OTONOMİDEN ÇAGRI “NOTERLER HAFTA SONU DA AÇIK OLSUN”

Başkent’te kurulu Avrupa’nın en büyük otomotiv yaşam ve alışveriş merkezi Otonomi’nin, 2. el araç alım

Yenimahalle’de kar alarmı

Başkentin kara bürünmesi ile Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri İlçe ve

Kılıçdaroğlu, Yenimahalle’de iftar yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Belediyesi tarafından Ragıp Tüzün

ATAK göreve hazır

Milli imkanlarla üretilip TSK envanterine katılan taarruz helikopteri T-129 ATAK, Kara Havacılık Komutanlığının

Davutoğlu Kırşehir'i Büyüledi !

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kırşehir Ahi Evran Külliyesi'ndeki 27. Ahilik Haftası töreninde, Ahi Evran ve o

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA